מדיה

פתיחת תיק אימוץ כן או לא - "ההחלטה" ערוץ 10, יום רביעי 22 פברואר 2017

פליק, נשוי פלוס 2, אומץ כתינוק. מאז שגילה את סוד האימוץ לילדיו מתחבט עם ההחלטה האם לפתוח שוב את תיק האימוץ או לא? סדרת תעודה בהובלת מירי נבו ואלי אילדיס - מסע רגשי שמתחיל בדילמה ומסתיים בהחלטה דרמטית. סדרת תעודה שלוקחת אנשים למסע רגשי של 48 שעות כדי לקבל החלטה משנת חיים.

קישור לפרק מהסדרה "ההחלטה" בערוץ 10 - אודות פליק

אירחתי את פליק ואת צוות הסדרה בביתי ובשיחה פתוחה ונוגעת ללב המלצתי לפליק לא להסס ולפתוח את תיק האימוץ שלו - דבר שאכן קרה בסוף התכנית. פליק פתח את תיק האימוץ ומצא 5 אחים ביולוגיים.


 קישור לפרק ההחלטה"יומן" הערוץ הראשון, יום שישי 17 ינואר 2014

 'רוצים קשר', זה חיפוש הדדי שנמשך לפעמים כל החיים. ילדים מאומצים מנסים ליצור קשר עם הוריהם הביולוגים ומי שמסרו את ילדיהם לאימוץ או אולצו לעשות כך לא מפסיקים לחפש אחר אותם ילדים. כתבתו של ריאד עלי על הרגש העמוק הזה שמניע הורים וילדים לחדש את מה שנקטע  http://www.iba.org.il
תום זך / בתוכנית 'מה הסיפור שלך' (ראיון רדיופוני, 27.02.2013)

כל אחד מאיתנו מחזיק בשורה לא מבוטלת של סיפורים אישיים. ישנם אנשים שמגיעים ממקומות דומים וחולקים מכנה משותף סביב סיפוריהם. שורה ארוכה של אנשים עם סיפורים כאלו יתארחו מדי שבוע בתכניתה של תום זך וישתפו אותנו בסיפוריהם במרגשים,המפתיעים,המצחיקים או המיוחדים.מה הסיפור שלך? תכנית ראיונות וסיפורים אישיים . בכל יום חמישי בשעה: 19:00 בערב ברדיו. והפעם איש ההיטק והבלוגריסט רוני אפשטין המספר כיצד מצא את אימו הביולוגית ב- Google.

קישור לשמיעת הראיוןלהאזנה ישירות לראיון העבירו את הסרגל לזמן 29:50